Etiket arşivi: karadayı oyuncu kadrosu

serrasekreter

Sekreter Serra Aslı Orcan

En sonunda bir arkadaşımız sekreter Serra rolündeki kişinin kim olduğunu söyledi . Gerçek ismi Aslı Orcan olan (Karadayı) Serra’dan bahsedelim biraz.

Dizi oyunculuğuna 2002 yılında Sırlar Dünyası (Sır Kapısı) ile başlayan Aslı Orcan , daha sonrasında sırayla Hekimoğlu Dizisi, ardından 2004 yılında Burçak Tarlası ve İnce Hacı sinema filminde oynadı. Karadayı dizisinde sekreter Serra rolünden önce ise 2009 yılındaki tv dizileri olan Cam Kırıkları dizisindeki Emel rolünü ve Aile Saadeti’ndeki Marika rolünü başarıyla sırtlandı.

karadayı serra

Serra Bilmecesi

Bilindiği gibi cinayeti Turgut ile birlikte planlayan , daha doğrusu cinayette yalancı tanıklık eden sekreter Serra o kadar gizli şeyler biliyor ki en ufak bir açıklama yapsa ya da asıl katilin Turgut olduğunu gösterse hemen öldürülecek.

Kim bu Serra ? Dizinin 6.bölümünde yine karşımıza çıkan ve Savcının evine girerek ona sürpriz hazırlayan Serra , Karadayı (Mahir) ile evde tam karşılaşacaktı ki bölüm bitti.. Serra’nın kim olduğu bilmecesi ise çok yakında çözülecek gibi…

Dizinin Oyuncu Kadrosu

Oyuncu Kadrosu

Öyle bir kadro var ki , izlememekte direnenlerin bu direnci bir süre sonra kırılacaktır diye düşünüyorum.

Çünkü , hem sinema filmleri hem de dizilerdeki oyunculuk başarısıyla adından yıllardır söz ettiren jön oyuncu Kenan İmirzalıoğlu Karadayı’da başrolde.

Dizide yine adından bir zamanların olay dizisi ‘Binbir Gece‘ de başrolü paylaşan Bergüzar Korel de hakimi canlandırıyor.

Dizinin diğer bir başrol oyunucusu tüm Türkiye ‘Babam ve Oğlum‘ filmindeki unutulmaz oyunculuk performansıyla Çekin Tekindor. Bu muhteşem 3′lü kadroya dizide aşağıdaki kadro da ekleniyor ve zamanı geldiğinde size tüm oyuncularla ilgili detaylı yazılar yazacağız.

Karadayı Tüm Oyuncu Kadrosu

Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel,Çetin Tekindor,Rıza Kocaoğlu, Yurdaer Okur ,Civan Canova, Melike İpek Yalova, Erkan Avcı, Şebnem Dilligil, Leyla Lydia Tuğutlu